BLUR

قیمت بلور

(BLUR)

اطلاعات قیمت بلور
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.7629 $

0.7188 $

قیمت (تومان)

42,907

تغییرات (۱h)

-1.04٪

تغییرات (۲۴h)

-2.88٪

تغییرات (۷d)

+1.45٪


اطلاعات بازار بلور
محبوبیت

#82

ارزش بازار

2.2B $

حجم (۲۴h)

115M $

عرضه در گردش

1.4B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

BLUR

بلور

قیمت تقریبی یک بلور

42,907 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال بلور (Blur) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال بلور (Blur) توکن بومی پلتفرم BLUR است، که به عنوان یک اکوسیستم و بازار تجمیع کننده توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در شبکه اتریوم عمل می‌کند. پلتفرم BLUR به ویژه توسط معامله‌گران حرفه‌ای استفاده می‌شود که قصد خریداری دارایی‌های زیادی را دارند و با هدف ارائه سریع‌ترین دسترسی به بازار ‌NFT‌ها طراحی شده است.

تمرکز اصلی پروژه BLUR بر روی مالکیت معنوی و امتیازات سازندگان NFT است. پلتفرم BLUR یک سیستم حق امتیاز اجباری برای سازندگان NFT ایجاد کرده است که در صورت عدم رعایت قوانین مربوط به حق امتیاز، کاربران بلاک می‌شوند.

در مورد توزیع و کاربرد ارز دیجیتال بلور، ۳ میلیارد توکن وجود دارد که به شرح زیر توزیع شده‌اند:

  • ۵۱ درصد از توکن‌ها به منظور پاداش به سازندگان NFT، جذب کاربران جدید و توسعه پروژه اختصاص یافته است.
  • ۲۹ درصد برای توسعه‌دهندگان، بازاریابان و طراحان در نظر گرفته شده است.
  • ۱۹ درصد به سرمایه‌گذاران تعلق دارد.
  • ۱ درصد برای مشاوران فنی و حقوقی پروژه اختصاص یافته است.

در یک نگاه کلی‌تر به بودجه بندی خزانه پروژه BLUR، تقریبا ۳۹ درصد از عرضه اصلی توکن‌های BLUR برای کمک‌های مالی، طرح‌های اجتماعی و برنامه‌های تشویقی در نظر گرفته شده است. همچنین، ۱۰ درصد دیگر برای عرضه به صورت تشویقی و پاداش در مراحل بعدی استفاده می‌شود.

خرید و فروش بلور در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ایرانی ارز پلاس که به عنوان یک پلتفرم تجاری مطمئن و کارآمد شناخته می‌شود، امکانات گسترده‌ای برای معامله ارزهای دیجیتالی مانند بلور (Blur) در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این پلتفرم با فراهم آوردن دسترسی راحت و گزینه‌های متعدد، فعالیت در دنیای ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود سهل و آسان می‌کند.

خرید بلور در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خرید توکن بلور در صرافی ارز پلاس، کاربران نخست باید اقدام به شارژ کیف پول ریالی خود کنند. این امر از طریق انتقال مستقیم پول از حساب بانکی کاربران به حساب صرافی صورت می‌گیرد. پس از تامین اعتبار کافی در حساب، کاربران به بخش مربوط به خرید ارز دیجیتال مراجعه می‌کنند و از بین ارزهای موجود، بلور را انتخاب می‌نمایند. سپس میزان دلخواه برای خرید را تعیین کرده و با ارائه آدرس کیف پول دیجیتالی خود، مراحل خرید را به پایان می‌رسانند.

فروش بلور در صرافی ایرانی ارز پلاس

در مورد فروش توکن بلور، کاربران ابتدا باید توکن‌های بلور موجود در کیف پول دیجیتالی خود را به کیف پول داخلی صرافی ارز پلاس منتقل کنند. در ادامه، وارد بخش فروش شده و میزان توکن بلور مورد نظر برای فروش را وارد می‌کنند و فرآیند معامله را آغاز می‌کنند. پس از تکمیل معامله و تایید قیمت پیشنهادی، مبلغ حاصل از فروش به حساب کیف پول ریالی کاربر در صرافی واریز می‌شود.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش بلور در صرافی ارزپلاس به شرح ذیل است:

  • کارمزد معاملات میکر (Maker): بدون کارمزد
  • کارمزد معاملات تیکر (Taker): %0.2
  • کارمزد معاملات سریع: 0.2%
  • کارمزد واریز به کیف پول رمزارزی: بدون کارمزد
  • کارمزد واریز به کیف پول ریالی:  0.02% از مبلغ تراکنش (حداقل 120 تومان و حداکثر 4,000 تومان) 
  • کارمزد برداشت ریالی: از 1,000 تا 5,000 تومان

قیمت لحظه‌ای بلور

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۹، قیمت لحظه‌ای بلور 42,907 تومان معادل 0.7325 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Blur طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-2.87618303 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۱۵ میلیون دلار است. ارزش بازار بلور هم اکنون ۲٫۲ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره بلور
قیمت بلور در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای بلور را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش بلور در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید بلور کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید بلور اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش بلور در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید بلور می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید بلور معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها