1000MUMU

قیمت مومو

(MUMU)

اطلاعات قیمت هزار مومو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.00001 $

0.00001 $

قیمت (تومان)

797.3

تغییرات (۱h)

+1.34٪

تغییرات (۲۴h)

-17.32٪

تغییرات (۷d)

+28.1٪


اطلاعات بازار مومو
محبوبیت

#2,737

ارزش بازار

32M $

حجم (۲۴h)

2.8M $

عرضه در گردش

2.3T $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

1000MUMU

هزار مومو

قیمت تقریبی یک هزار مومو

797.3 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال مومو (MUMU) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال MUMU، رمز ارز غیرمتمرکزی است که بر اساس میم‌ها و فرهنگ پاپ اینترنتی شکل گرفته است. این توکن به ویژه از میم محبوب گاو نر الهام گرفته شده و در میان جامعه کاربران خود به شهرتی خاص رسیده است. MUMU نه تنها به عنوان یک وسیله معاملاتی بلکه به عنوان یک پلتفرم برای تعامل و اتحاد بین سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال، عمل می‌کند.

این توکن با هدف ایجاد یک کامیونیتی قوی و فعال توسط اعضای آن شروع به کار کرده است. میم کوین MUMU  ارزش‌هایی چون برابری، انصاف و مشارکت فعال در فرآیندهای تصمیم‌گیری را ترویج می‌دهد، که این امر به رشد و توسعه اجتماعی و اقتصادی افراد درون جامعه کمک می‌کند. به این ترتیب، MUMU نمونه‌ای از تلاش‌هایی است که در زمینه رمزارزها برای فراتر رفتن از مفاهیم سنتی پول و سرمایه و به سمت ایجاد تغییرات اجتماعی قابل توجه حرکت می‌کند.

خرید و فروش MUMU در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ایرانی ارز پلاس، که به عنوان یکی از صرافی‌های معتبر در زمینه ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، امکان خرید و فروش ارز دیجیتال MUMU را برای کاربران خود مهیا ساخته است. این فرایند در محیطی امن و مطمئن صورت می‌گیرد، به طوری که کاربران می‌توانند با اطمینان کامل، تراکنش‌های مربوط به این ارز دیجیتال را انجام دهند.

خرید MUMU در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خرید MUMU از صرافی ارز پلاس، کاربران ابتدا باید حساب کاربری خود را با پول ریالی از طریق کارت‌های بانکی شارژ کنند. پس از این مرحله، کاربران وارد بخش خرید ارز دیجیتال می‌شوند، MUMU را از لیست ارزهای در دسترس انتخاب نموده و میزان دلخواه خود را برای خرید وارد می‌کنند. در نهایت، با وارد کردن آدرس کیف پول دیجیتال و تأیید تراکنش، مقدار خریداری شده به کیف پول دیجیتال کاربر منتقل خواهد شد.

فروش MUMU در صرافی ایرانی ارز پلاس

کاربرانی که مایل به فروش MUMU هستند، ابتدا باید ارزهای MUMU خود را به کیف پول داخل صرافی انتقال دهند. پس از آن، به بخش فروش ارز دیجیتال مراجعه کرده و میزان MUMU مورد نظر برای فروش را تعیین می‌کنند. با تأیید فروش، مبلغ معادل ریالی به کیف پول ریالی کاربر در صرافی واریز شده و کاربر قادر خواهد بود این مبلغ را به حساب بانکی خود منتقل کند.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش مومو (MUMU) در صرافی ارزپلاس را می‌توانید در صفحه کارمزدها مشاهده کنید.


قیمت لحظه‌ای مومو

امروز ۱۴۰۳/۳/۵، قیمت لحظه‌ای مومو 797.3 تومان معادل 0.01380 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Mumu-ing طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-17.31409509 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲٫۸ میلیون دلار است. ارزش بازار مومو هم اکنون ۳۲ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره مومو

قیمت معامله مومو در ارزپلاس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت مومو در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای مومو را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید مومو در ارزپلاس چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش مومو در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید مومو اقدام کنم ؟

برای خرید مومو کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید مومو اقدام کنید.

خرید و فروش مومو چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش مومو در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از مومو خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید مومو می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید مومو در ارزپلاس چقدر است ؟

حداقل خرید مومو معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها