TIA

قیمت سلستیا

(TIA)

اطلاعات قیمت سلستیا
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

9.331 $

8.708 $

قیمت (تومان)

524,829

تغییرات (۱h)

-0.22٪

تغییرات (۲۴h)

-2.94٪

تغییرات (۷d)

-8.45٪


اطلاعات بازار سلستیا
محبوبیت

#58

ارزش بازار

9.2B $

حجم (۲۴h)

69M $

عرضه در گردش

182M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

TIA

سلستیا

قیمت تقریبی یک سلستیا

524,829 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال سلستیا (TIA) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال سلستیا (TIA) نقش مهمی در اکوسیستم شبکه ایفا می‌کند. در بسیاری از بلاک چین‌ها، ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه‌های تراکنش‌ها استفاده می‌شوند. این موضوع می‌تواند شامل هزینه‌های اجرای قراردادهای هوشمند، ارسال و دریافت وجوه و یا دیگر اعمال مرتبط با شبکه باشد. همچنین TIA در فرایند اجماع شبکه سلستیا نقش اساسی دارد.

یکی دیگر از کاربردهای اصلی ارز TIA، قابلیت مشارکت در تصمیم‌گیری‌های اساسی این رمز ارز است. سرمایه‌گذاران سلستیا می‌توانند نسبت به حجم دارایی خود، در تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کرده و حق رای داشته باشند.

به طور کلی هدف اصلی این شبکه، ایجاد بلاکچین‌های سفارشی با هزینه کمتر است و توانست تا حدی به این هدف خود، دست یابد.

خرید و فروش سلستیا (TIA) در صرافی ایرانی ارز پلاس

در صرافی ایرانی ارز پلاس، کاربران می‌توانند به راحتی سلستیا (TIA) را خرید و فروش کنند. این صرافی، با ارائه یک رابط کاربری آسان و قابل فهم، تجربه‌ای روان و امن برای معاملات ارز دیجیتال فراهم می‌آورد.

خرید سلستیا (TIA) در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خرید سلستیا در ارز پلاس، ابتدا لازم است که کاربران حساب کیف پول ریالی خود را با استفاده از یک کارت بانکی معتبر شارژ کنند. پس از شارژ حساب، کاربران باید سلستیا (TIA)  را از لیست ارزهای دیجیتال موجود در بخش خرید انتخاب کرده و مقدار مورد نظر خود را برای خرید وارد نمایند. آن‌ها همچنین باید آدرس کیف پول سلستیا خود را برای دریافت ارز دیجیتال ثبت کنند. با فشار دادن دکمه خرید، تراکنش خرید سلستیا تکمیل و به حساب کاربر واریز می‌شوند.

فروش سلستیا (TIA) در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای فروش سلستیا در ارز پلاس، کاربران ابتدا باید دارایی‌های خود را از کیف پول شخصی به کیف پول داخلی صرافی انتقال دهند. سپس در بخش فروش، می‌توانند میزان سلستیا مورد نظر برای فروش را مشخص کرده و مبلغ دریافتی را بررسی نمایند. با کلیک کردن بر روی دکمه فروش، مبلغ حاصل از فروش به کیف پول ریالی کاربر واریز می‌گردد. در صورت نیاز به انتقال وجه به حساب بانکی، کاربران می‌توانند به قسمت کیف پول رفته و گزینه برداشت ریالی را انتخاب کنند تا وجه به حساب بانکی آن‌ها منتقل شود.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش سلستیا در صرافی ارزپلاس را می‌توانید در صفحه کارمزدها مشاهده کنید.


قیمت لحظه‌ای سلستیا

امروز ۱۴۰۳/۳/۵، قیمت لحظه‌ای سلستیا 524,829 تومان معادل 9.014 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Celestia طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-2.93221197 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۶۹ میلیون دلار است. ارزش بازار سلستیا هم اکنون ۹٫۲ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره سلستیا

قیمت معامله سلستیا در ارزپلاس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سلستیا در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای سلستیا را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید سلستیا در ارزپلاس چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش سلستیا در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید سلستیا اقدام کنم ؟

برای خرید سلستیا کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید سلستیا اقدام کنید.

خرید و فروش سلستیا چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش سلستیا در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از سلستیا خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید سلستیا می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید سلستیا در ارزپلاس چقدر است ؟

حداقل خرید سلستیا معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها