بازار‌‌ها

/

بانس توکن

AUCTION

قیمت بانس توکن

(AUCTION)

اطلاعات قیمت بانس توکن
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

21.83 $

20.43 $

قیمت (تومان)

1,281,931

تغییرات (۱h)

+2.28٪

تغییرات (۲۴h)

+0.28٪

تغییرات (۷d)

+3.14٪


اطلاعات بازار بانس توکن
محبوبیت

#351

ارزش بازار

161M $

حجم (۲۴h)

34M $

عرضه در گردش

6.5M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

AUCTION

بانس توکن

قیمت تقریبی یک بانس توکن

1,281,931 تومان


شروع معامله

قیمت و خرید ارز دیجیتال Bounce

در دنیای پیچیده و در حال توسعه‌ی ارزهای دیجیتال، پروتکل Auction و ارز دیجیتال بومی آن با نام Bounce، به عنوان یک پلتفرم نوآورانه شناخته می‌شوند. این ارز دیجیتال که با هدف ایجاد یک سیستم معاملاتی کارآمد و شفاف طراحی شده است، به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا در محیطی امن و با استفاده از مکانیزم‌های حراج دیجیتال، به خرید، فروش و تبادل دارایی‌های دیجیتالی بپردازند.

ارز دیجیتال Bounce چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتالBounce که با توکن بومی خود AUCTION شناخته می‌شود، یک پلتفرم ابتکاری در اکوسیستم ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم با هدف ارائه راهکارهای نوآورانه در زمینه معاملات و حراج‌های دیجیتالی طراحی شده است. توکن AUCTION نقش مهمی در این پلتفرم ایفا می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود که این ارز دیجیتال، پتانسیل رشد خوبی را داشته باشد.

توکن AUCTION به سرمایه‌گذاران خود، این قابلیت را می‌دهد تا در فرآیندهای تصمیم‌گیری و حاکمیت پلتفرم Bounce  شرکت کنند. هر توکن به عنوان یک رای عمل می‌کند، بنابراین کسانی که توکن بیشتری دارند، قدرت بیشتری در تأثیرگذاری بر روی تصمیمات پلتفرم دارند. همچنین دارندگان توکن AUCTION می‌توانند با استیک کردن توکن‌های خود، به کسب درآمد بپردازند.

خرید و فروش Bounce در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ایرانی ارز پلاس، امکان خرید و فروش توکن Auction را برای کاربران خود فراهم کرده و سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق این صرافی، برای خرید و فروش این ارز دیجیتال آینده‌دار، اقدام کنند.

خرید Bounce در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خرید Bounce، ابتدا کاربر باید کیف پول ریالی خود را در صرافی ارز پلاس با استفاده از کارت بانکی تأیید شده، شارژ کند. سپس در بخش خرید ارز، کاربر باید توکن Bounce (AUCTION) را از فهرست ارزهای دیجیتال قابل خرید انتخاب کند.

پس از انتخاب Bounce، کاربر حجم مورد نظر خود را برای خرید، وارد می‌کند. در ادامه کاربر باید آدرس کیف پول دیجیتالی Bounce خود را وارد کند تا توکن‌های خریداری شده به آن واریز شوند.

در انتها با کلیک بر روی دکمه خرید، خرید توکن Bounce نهایی شده و توکن‌ها به کیف پول دیجیتالی کاربر واریز می‌شوند.

فروش Bounce در صرافی ایرانی ارز پلاس

اگر توکن‌های Bounce در کیف پول شخصی هستند، ابتدا باید به کیف پول دیجیتالی مراجعه کرده و توکن‌ها را به کیف پول داخلی صرافی منتقل کنید. پس از آن، کاربر باید به بخش فروش در صرافی مراجعه کند و میزان توکن Bounce مورد نظر برای فروش را مشخص کند. پس از تعیین میزان فروش، کاربر مبلغ دریافتی را بررسی کرده و با کلیک بر روی دکمه فروش، فرآیند فروش را نهایی می‌کند.

در صورت نیاز به انتقال وجه حاصل از فروش به حساب بانکی، کاربر به قسمت کیف پول مراجعه کرده و گزینه برداشت ریالی را انتخاب می‌کند، سپس مراحل لازم برای انتقال وجه را دنبال می‌کند.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش Bounce در صرافی ارزپلاس را می‌توانید در صفحه کارمزدها مشاهده کنید.

 


قیمت لحظه‌ای بانس توکن

امروز ۱۴۰۳/۳/۲۸، قیمت لحظه‌ای بانس توکن 1,281,931 تومان معادل 21.66 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Bounce-token طی ۲۴ ساعت اخیر ‎0.28552291 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۳۴ میلیون دلار است. ارزش بازار بانس توکن هم اکنون ۱۶۱ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره بانس توکن

قیمت معامله بانس توکن در ارزپلاس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بانس توکن در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای بانس توکن را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید بانس توکن در ارزپلاس چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش بانس توکن در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید بانس توکن اقدام کنم ؟

برای خرید بانس توکن کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید بانس توکن اقدام کنید.

خرید و فروش بانس توکن چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش بانس توکن در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از بانس توکن خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید بانس توکن می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید بانس توکن در ارزپلاس چقدر است ؟

حداقل خرید بانس توکن معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها