بازار‌‌ها

/

زتا چین

ZETA

قیمت زتا چین

(ZETA)

اطلاعات قیمت زتا چین
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

1.736 $

1.630 $

قیمت (تومان)

99,670

تغییرات (۱h)

-1.48٪

تغییرات (۲۴h)

-1.24٪

تغییرات (۷d)

-1.38٪


اطلاعات بازار زتا چین
محبوبیت

#152

ارزش بازار

3.4B $

حجم (۲۴h)

50M $

عرضه در گردش

265M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

ZETA

زتا چین

قیمت تقریبی یک زتا چین

99,670 تومان


شروع معامله

ارز زتا چین (ZETA) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز زتا چین (ZETA) توکن بومی شبکه بلاک چین زتا چین است که برای چندین منظور کلیدی در این شبکه استفاده می‌شود. این شبکه، پلتفرم بلاک چین عمومی لایه 1 است که با استفاده از زنجیره‌های OMNI، به ایجاد ارتباط میان تمامی بلاک چین‌ها کمک می‌کند و به این ترتیب، به کاهش محدودیت‌های سنتی در دنیای کریپتو و امور مالی می‌پردازد. ارز ZETA از طریق ساختار SDK کازماس عمل کرده و از قابلیت‌های استیکینگ برخوردار است که این امکان را به دارندگان می‌دهد تا در امنیت و عملیات شبکه مشارکت کنند.

از توکن ZETA برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در شبکه زتا چین استفاده می‌شود. این استفاده از توکن، آن را به یک عنصر حیاتی در حفظ و تأمین مالی زیرساخت‌های شبکه تبدیل می‌کند، زیرا تمام تراکنش‌ها و عملیات‌های مبتنی بر این شبکه نیازمند پرداخت کارمزد با این ارز دیجیتال هستند. بنابراین، ZETA  به‌عنوان یک ابزار اقتصادی برای تضمین کارکرد سالم و مؤثر شبکه عمل می‌کند.

علاوه بر این، توکن ZETA نقش کلیدی در فرآیندهای تامین زیرساخت‌ها و حفظ آن‌ها ایفا می‌کند. به عنوان مثال، در فرآیندهای مربوط به استیکینگ، کاربران می‌توانند توکن‌های خود را به منظور حفظ امنیت شبکه و دریافت پاداش‌های احتمالی استیک کنند. همچنین، توکن ZETA به‌عنوان یک واسط برای انتقال‌های میان زنجیره‌ای عمل می‌کند.

خرید و فروش ZETA در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ارز پلاس که به عنوان یکی از بسترهای شناخته شده در زمینه ارزهای دیجیتال در ایران محسوب می‌شود، خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال ZETA را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این صرافی فرصتی امن و مطمئن را برای معامله این ارز دیجیتال فراهم می‌کند.

خرید ZETA در صرافی ایرانی ارز پلاس

کاربرانی که قصد خرید ZETA را در صرافی ارز پلاس دارند، ابتدا باید اقدام به شارژ حساب کاربری خود با پول ریالی کنند که این کار معمولاً از طریق کارت‌های بانکی انجام می‌پذیرد. در ادامه، با دسترسی به قسمت خرید ارز دیجیتال، می‌توانند ZETA را از لیست ارزهای موجود انتخاب و میزان مورد نیاز را وارد نمایند. پس از آن، با وارد کردن آدرس کیف پول دیجیتال و تأیید تراکنش، ZETA  خریداری شده به کیف پول دیجیتالی آن‌ها ارسال می‌شود.

فروش ZETA در صرافی ایرانی ارز پلاس

کاربرانی که تمایل دارند ZETAهای خود را در صرافی ارز پلاس به فروش برسانند، باید ابتدا ارزهای دیجیتال خود را به کیف پول داخلی صرافی منتقل کنند. سپس می‌توانند با مراجعه به بخش فروش ارز دیجیتال، مقدار ZETA را که قصد فروش آن را دارند، تعیین کرده و پس از تأیید فروش، مبلغ معادل ریالی به کیف پول آن‌ها در صرافی واریز خواهد شد. این مبلغ پس از آن قابل برداشت به حساب بانکی است.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش زتا چین (ZETA) در صرافی ارزپلاس را می‌توانید در صفحه کارمزدها مشاهده کنید.


قیمت لحظه‌ای زتا چین

امروز ۱۴۰۳/۲/۳۰، قیمت لحظه‌ای زتا چین 99,670 تومان معادل 1.660 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Zetachain طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.23132408 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۵۰ میلیون دلار است. ارزش بازار زتا چین هم اکنون ۳٫۴ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره زتا چین

قیمت معامله زتا چین در ارزپلاس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت زتا چین در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای زتا چین را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید زتا چین در ارزپلاس چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش زتا چین در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان زتا چین برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان زتا چین قابل برداشت از صرافی برابر با 6.96 زتا چین است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت زتا چین از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه زتا چین برای برداشت از صرافی ارزپلاس چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت زتا چین برابر 3.48 زتا چین است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت زتا چین از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید زتا چین اقدام کنم ؟

برای خرید زتا چین کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید زتا چین اقدام کنید.

خرید و فروش زتا چین چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش زتا چین در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از زتا چین خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید زتا چین می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید زتا چین در ارزپلاس چقدر است ؟

حداقل خرید زتا چین معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها