بازار‌‌ها

/

تنسور اسپیس

TPU

قیمت تنسور اسپیس

(TPU)

اطلاعات قیمت تنسور اسپیس
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.00077 $

0.00054 $

قیمت (تومان)

27

تغییرات (۱h)

+0.91٪

تغییرات (۲۴h)

-22.66٪

تغییرات (۷d)

+10.09٪


اطلاعات بازار تنسور اسپیس
محبوبیت

#3,990

ارزش بازار

589K $

حجم (۲۴h)

66K $

عرضه در گردش

1B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

TPU

تنسور اسپیس

قیمت تقریبی یک تنسور اسپیس

27 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال تنسور اسپیس (TPU) چیست و چه کاربردی دارد؟

شبکه TensorSpace از قدرت  Bittensorکه شبکه‌ای غیرمتمرکز برای یادگیری ماشینی است، استفاده می‌کند. ارز دیجیتال TPU به عنوان واحد پرداخت درون پلتفرم عمل کند که برای تبادل منابع، ابزارها و داده‌های مرتبط با یادگیری ماشینی استفاده می‌شود. این ارز دیجیتال به کاربران، توسعه‌دهندگان و پژوهشگران امکان می‌دهد که در ازای ارائه منابع محاسباتی یا داده‌های خود به شبکه، پاداش دریافت کنند.

علاوه بر این، TPU می‌تواند به عنوان یک انگیزه برای به اشتراک‌گذاری و توسعه الگوریتم‌ها و مدل‌های یادگیری ماشینی در فضای متمرکز TensorSpace عمل کند. به این ترتیب، ارز دیجیتال مذکور تعامل بین شرکت‌کنندگان را تسهیل و ترویج می‌کند و به ساخت جامعه‌ای پویا و تعاملی کمک می‌کند که در آن اعضا می‌توانند منابع، دانش و تخصص خود را در زمینه یادگیری ماشینی به اشتراک بگذارند. این امر به پیشبرد تحقیقات و نوآوری‌ها در عرصه هوش مصنوعی کمک شایانی می‌کند و می‌تواند به پیشرفت‌های قابل توجهی در این زمینه منجر شود.

خرید و فروش TPU در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ایرانی ارز پلاس، به عنوان یکی از صرافی‌های بسیار معتبر در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال در ایران، امکان خرید و فروش ارز دیجیتال TPU را برای کاربران خود فراهم کرده است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت مطمئن و امن در محیطی مناسب، این ارز دیجیتال را معامله کنند.

خرید TPU در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خرید TPU در صرافی ارز پلاس، کاربران ابتدا باید حساب کاربری خود را با واریز پول ریالی از طریق کارت‌های بانکی شارژ کنند. سپس، با ورود به بخش خرید ارز دیجیتال، TPU را از لیست ارزهای موجود انتخاب کرده و مقدار مورد نظر برای خرید را وارد می‌کنند. پس از وارد کردن آدرس کیف پول دیجیتال، با تایید تراکنش، مقدار TPU خریداری شده به کیف پول دیجیتال کاربر منتقل خواهد شد.

فروش TPU در صرافی ایرانی ارز پلاس

کاربرانی که قصد فروش TPU را دارند، ابتدا باید TPUهای خود را به کیف پول داخل صرافی انتقال دهند. پس از آن به بخش فروش ارز دیجیتال مراجعه کرده و مقدار TPU مورد نظر برای فروش را تعیین کنند. با تأیید فروش، مبلغ معادل به کیف پول ریالی کاربر در صرافی واریز می‌شود که این مبلغ قابل برداشت به حساب بانکی کاربر خواهد بود.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش تنسور اسپیس (TPU) در صرافی ارزپلاس را می‌توانید در صفحه کارمزدها مشاهده کنید.


قیمت لحظه‌ای تنسور اسپیس

امروز ۱۴۰۳/۲/۳۰، قیمت لحظه‌ای تنسور اسپیس 27 تومان معادل 0.00046 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Tensorspace طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-22.65139787 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۶۶ هزار دلار است. ارزش بازار تنسور اسپیس هم اکنون ۵۸۹ هزار دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره تنسور اسپیس

قیمت معامله تنسور اسپیس در ارزپلاس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تنسور اسپیس در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای تنسور اسپیس را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید تنسور اسپیس در ارزپلاس چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش تنسور اسپیس در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید تنسور اسپیس اقدام کنم ؟

برای خرید تنسور اسپیس کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید تنسور اسپیس اقدام کنید.

خرید و فروش تنسور اسپیس چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش تنسور اسپیس در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از تنسور اسپیس خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید تنسور اسپیس می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید تنسور اسپیس در ارزپلاس چقدر است ؟

حداقل خرید تنسور اسپیس معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها