TRB

قیمت تلور

(TRB)

اطلاعات قیمت تلور
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

119.11 $

114.41 $

قیمت (تومان)

6,942,173

تغییرات (۱h)

+0.24٪

تغییرات (۲۴h)

+0.55٪

تغییرات (۷d)

-2.12٪


اطلاعات بازار تلور
محبوبیت

#229

ارزش بازار

304M $

حجم (۲۴h)

43M $

عرضه در گردش

2.6M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

TRB

تلور

قیمت تقریبی یک تلور

6,942,173 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال تلور (TRB) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال تلور (Tellor) با نماد اختصاری TRB، یک توکن غیرمتمرکز است که درون پلتفرم تلور عمل می‌کند. این پلتفرم به قراردادهای هوشمند امکان دسترسی به داده‌های دنیای واقعی را می‌دهد که این کار از طریق یک شبکه از نودها انجام می‌پذیرد. نودها در این شبکه برای تأیید داده‌هایی که به قراردادهای هوشمند ارسال می‌شوند، رقابت می‌کنند. این فرآیند تأیید با استفاده از یک مکانیسم اجماع هیبریدی که ترکیبی از اثبات کار (PoW) و اثبات سهام (PoS) است، انجام می‌شود.

کاربرد اصلی توکن TRB به عنوان یک انگیزه برای نودها در نظر گرفته شده است. نودها برای شرکت در فرآیند تأیید داده‌ها و کسب پاداش، ملزم به سپرده‌گذاری توکن TRB هستند. این ساختار انگیزشی اطمینان می‌دهد که نودها به صورت صادقانه عمل کنند و اطلاعات دقیقی را برای قراردادهای هوشمند فراهم کنند.

از طرفی، ارز دیجیتال تلور (TRB) برای طیف وسیعی از کاربردها در قراردادهای هوشمند قابل استفاده است. این کاربردها شامل تأیید داده‌ها برای قراردادهای مختلف، تأیید هویت و تأیید مکان می‌شود. با فراهم آوردن دسترسی به داده‌های دنیای واقعی به صورت غیرمتمرکز، تلور به حل یکی از چالش‌های اصلی قراردادهای هوشمند کمک می‌کند: نیاز به اطلاعات خارجی قابل اعتماد.

خرید و فروش تلور در صرافی ایرانی ارز پلاس

در صرافی ارز پلاس، عملیات خرید و فروش ارز دیجیتال تلور (TRB) به آسانی و با رابط کاربری دوستانه‌ای انجام می‌پذیرد. این صرافی، فرآیند معامله‌ی تلور را برای کاربران خود ساده و بی‌دردسر کرده است.

خرید تلور در صرافی ارز پلاس

برای آغاز خرید تلور، اولین قدم شارژ کردن حساب کاربری شما با پول ریال است که از طریق یک کارت بانکی مورد تأیید صورت می‌گیرد. پس از افزایش موجودی، وارد بخش خرید ارزهای دیجیتال در سایت شوید، تلور را از فهرست ارزها انتخاب کرده و حجم مورد نظر برای خرید را وارد کنید. در مرحله بعد، آدرس کیف پول دیجیتالی خود را برای دریافت تلورهای خریداری شده وارد نمایید. با زدن دکمه‌ی خرید، تراکنش خرید تکمیل شده و تلور به حساب کیف پول شما منتقل می‌شود.

فروش تلور در صرافی ارز پلاس

برای فروش تلور، ابتدا نیاز است تا ارزهای دیجیتال تلور خود را از کیف پول خارجی به کیف پول داخلی صرافی انتقال دهید. پس از این انتقال، به بخش فروش ارز دیجیتال مراجعه کرده، مقدار تلوری که قصد فروش آن را دارید مشخص نمایید و مبلغ فروش را بررسی کنید. با فعال سازی دکمه فروش، فرایند فروش تلور انجام شده و مبلغ حاصل از فروش به کیف پول ریالی شما اضافه می‌گردد. در صورتی که خواهان انتقال وجه به حساب بانکی خود باشید، به بخش برداشت وجه در صرافی رجوع کرده و مراحل مربوطه را دنبال کنید.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش تلور در صرافی ارزپلاس به شرح ذیل است:

  • کارمزد معاملات میکر (Maker): بدون کارمزد
  • کارمزد معاملات تیکر (Taker): %0.2
  • کارمزد معاملات سریع: 0.2%
  • کارمزد واریز به کیف پول رمزارزی: بدون کارمزد
  • کارمزد واریز به کیف پول ریالی:  0.02% از مبلغ تراکنش (حداقل 120 تومان و حداکثر 4,000 تومان) 
  • کارمزد برداشت ریالی: از 1,000 تا 5,000 تومان

قیمت لحظه‌ای تلور

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۹، قیمت لحظه‌ای تلور 6,942,173 تومان معادل 119.17 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Tellor طی ۲۴ ساعت اخیر ‎0.5506198 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۴۳ میلیون دلار است. ارزش بازار تلور هم اکنون ۳۰۴ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره تلور
قیمت تلور در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای تلور را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش تلور در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید تلور کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید تلور اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش تلور در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید تلور می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید تلور معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها