بازار‌‌ها

/

اپتیمیزم

OP

قیمت اپتیمیزم

(OP)

اطلاعات قیمت اپتیمیزم
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

3.849 $

3.674 $

قیمت (تومان)

222,908

تغییرات (۱h)

-0.09٪

تغییرات (۲۴h)

-1.44٪

تغییرات (۷d)

-0.68٪


اطلاعات بازار اپتیمیزم
محبوبیت

#34

ارزش بازار

16B $

حجم (۲۴h)

212M $

عرضه در گردش

957M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

OP

اپتیمیزم

قیمت تقریبی یک اپتیمیزم

222,908 تومان


شروع معامله

قیمت و خرید ارز دیجیتال Optimism

ارز دیجیتال Optimism (OP)، یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که با هدف بهبود مقیاس‌پذیری و کاهش هزینه‌های معاملات در بستر اتریوم طراحی شده است. با استفاده از تکنولوژی لایه‌ دوم، Optimism توانست تجربه کاربری را بهبود بخشیده و به افزایش سرعت پردازش معاملات کمک کند.

ارز دیجیتال Optimism چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال Optimism، بخشی از یک راهکار نوآورانه مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای شبکه اتریوم است که با هدف ارائه تراکنش‌های سریع و کم هزینه طراحی شد. این فناوری برای افزایش کارایی شبکه اتریوم و فراهم آوردن یک بستر غیرمتمرکز، شفاف و پایدار ایجاد شده است. با تکیه بر ماشین مجازی اتریوم به عنوان لایه اصلی، Optimism  امکان استفاده از تراکنش‌های سریع با کمترین کارمزد را فراهم می‌کند، در حالی که امنیت بلاکچین اتریوم را حفظ می‌کند. همچنین به لطف OP، کاربران می‌توانند از تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر در معاملات روزمره خود بهره‌مند شوند. این موضوع به ویژه در مواردی که نیاز به تراکنش‌های متعدد و کوچک وجود دارد، مانند میکروپرداخت‌ها یا تراکنش‌های بازی‌های غیرمتمرکز، مزیت بزرگی محسوب می‌شود.Top of Form

خرید و فروش Optimism در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ایرانی ارز پلاس، از رمز ارزهای متعددی پشتیبانی می‌کند و OP نیز یکی از این رمز ارزها است. کاربران می‌توانند در این صرافی به خرید و فروش ارز دیجیتال Optimism، بپردازند.

خرید Optimism در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خرید ارز دیجیتال OP، ابتدا کاربر باید کیف پول ریالی خود را در صرافی ارز پلاس با استفاده از کارت بانکی تأیید شده، شارژ کند. سپس در بخش خرید ارز، کاربر باید توکن Optimism (OP) را از فهرست ارزهای دیجیتال قابل خرید انتخاب کند. در ادامه کاربر حجم مورد نظر خود را برای خرید Optimism وارد می‌کند.

پس از مشخص کردن حجم خرید، کاربر آدرس کیف پول دیجیتالی Optimism خود را وارد می‌کند تا توکن‌های خریداری شده به آن واریز شوند. در نهایت با کلیک بر روی دکمه خرید، خرید توکن Optimism نهایی شده و توکن‌ها به کیف پول دیجیتالی کاربر واریز می‌شوند.

فروش Optimism در صرافی ایرانی ارز پلاس

اگر توکن‌های Optimism در کیف پول شخصی هستند، ابتدا باید توکن‌ها را به کیف پول داخلی صرافی منتقل کنید. پس از آن، کاربر باید به بخش فروش در صرافی مراجعه کند و میزان توکن Optimism مورد نظر برای فروش را تعیین کرده و به راحتی با کلیک بر روی دکمه فروش، فرآیند فروش توکن Optimism را نهایی می‌کند.

در صورت نیاز به انتقال وجه حاصل از فروش به حساب بانکی، کاربر به قسمت کیف پول مراجعه کرده و گزینه برداشت ریالی را انتخاب می‌کند، سپس مراحل لازم برای انتقال وجه را دنبال کرده و تا واریز پول به حساب، انجام شود.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش Op در صرافی ارزپلاس به شرح ذیل است:

  • کارمزد معاملات میکر (Maker): بدون کارمزد
  • کارمزد معاملات تیکر (Taker): %0.2
  • کارمزد معاملات سریع: 0.2%
  • کارمزد واریز به کیف پول رمزارزی: بدون کارمزد
  • کارمزد واریز به کیف پول ریالی:  0.02% از مبلغ تراکنش (حداقل 120 تومان و حداکثر 4,000 تومان) 
  • کارمزد برداشت ریالی:  از 1,000 تا 5,000 تومان
  • کارمزد برداشت رمزارزی: 2 واحد
  • حداقل برداشت رمزارزی: 4 واحد

 


قیمت لحظه‌ای اپتیمیزم

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۹، قیمت لحظه‌ای اپتیمیزم 222,908 تومان معادل 3.805 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Optimism طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.43556448 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲۱۲ میلیون دلار است. ارزش بازار اپتیمیزم هم اکنون ۱۶ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره اپتیمیزم
قیمت اپتیمیزم در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای اپتیمیزم را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش اپتیمیزم در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
حداقل میزان اپتیمیزم قابل برداشت از صرافی برابر با 4 اپتیمیزم است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت اپتیمیزم از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت اپتیمیزم برابر 2 اپتیمیزم است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت اپتیمیزم از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

برای خرید اپتیمیزم کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید اپتیمیزم اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش اپتیمیزم در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید اپتیمیزم می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید اپتیمیزم معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها