بازار‌‌ها

/

ان اف پی

NFP

قیمت ان اف پی

(NFP)

اطلاعات قیمت ان اف پی
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.3857 $

0.3665 $

قیمت (تومان)

22,288

تغییرات (۱h)

-0.95٪

تغییرات (۲۴h)

+0.77٪

تغییرات (۷d)

-16.29٪


اطلاعات بازار ان اف پی
محبوبیت

#449

ارزش بازار

374M $

حجم (۲۴h)

7.5M $

عرضه در گردش

250M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

NFP

ان اف پی

قیمت تقریبی یک ان اف پی

22,288 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال ان اف پی (NFP) چیست و چه کاربردی دارد؟

ان اف پی (NFP)، توکن بومی پلتفرم ان اف پرامپت (NFPrompt) است و توانست در مدت زمان مناسبی، جایگاه خوبی را برای خود در بازار ارزهای دیجیتال کسب کند. این ارز دیجیتال به عنوان واحد اصلی تبادل ارزش درون پلتفرم، برای انجام معاملات، خرید و فروش آثار هنری دیجیتالی و ‌NFTها و همچنین برای پاداش دادن به کاربران فعال و خلاق استفاده شود. استفاده از ارز دیجیتال در چنین پلتفرم‌هایی می‌تواند تسهیل‌کننده فرآیند مبادلات دیجیتالی باشد، به خصوص در محیط‌هایی که بر پایه تکنولوژی بلاک چین و Web3 بنا نهاده شده‌اند.

در عملNFP  می‌تواند نقش محوری در اقتصاد دیجیتالی پلتفرم NFPrompt ایفا کند، جایی که کاربران می‌توانند با استفاده از هوش مصنوعی آثار هنری منحصربه‌فرد خلق کرده و آن‌ها را به صورت NFT عرضه کنند. این ارز برای ایجاد انگیزه در میان کاربران برای اشتراک‌گذاری منابع، ایده‌ها و آثار هنری خود در پلتفرم و همچنین برای تشویق مشارکت و تعامل بیشتر بین آن‌ها به کار رود. علاوه بر این، NFP می‌تواند در ایجاد یک اکوسیستم پایدار و رشد یافته که در آن کاربران می‌توانند از طریق فعالیت‌های خلاقانه و تجاری خود ارزش افزوده ایجاد کنند، نقش اساسی داشته باشد.

خرید و فروش ان اف پی در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ایرانی ارز پلاس به عنوان یکی از بسترهای برجسته در حوزه معاملات دیجیتال، اکنون امکان معامله ارز دیجیتال ان اف پی (NFP) را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این پلتفرم با ارائه خدمات جامع برای خرید و فروش NFP، مسیری ساده و دسترسی آسان به تبادلات مالی دیجیتال را ممکن ساخته است.

خرید NFP در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای آغاز فرآیند خرید NFP در ارز پلاس، کاربران باید ابتدا حساب ریالی خود را از طریق یک کارت بانکی معتبر شارژ کنند. پس از وارد شدن به بخش خرید ارز دیجیتال،NFP  را از لیست ارزهای قابل معامله انتخاب نمایند. با تعیین حجم NFP مورد نظر برای خرید و وارد کردن آدرس کیف پول دیجیتالی که قرار است ارز به آن ارسال شود، تراکنش خرید تکمیل خواهد شد.

فروش NFP در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای فروش NFP، اولین قدم انتقال ارزهای NFP از کیف پول شخصی به کیف پول داخلی صرافی ارز پلاس است. سپس، با مراجعه به قسمت فروش در صرافی، مقدار NFP که قصد فروش آن را دارید را مشخص کرده و پیشنهاد قیمت فروش را بررسی نمایید. با فعال‌سازی گزینه فروش، فرآیند فروش NFP شما به انجام می‌رسد.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش ان اف پی در صرافی ارزپلاس را می‌توانید در صفحه کارمزدها مشاهده کنید.


قیمت لحظه‌ای ان اف پی

امروز ۱۴۰۳/۳/۲۸، قیمت لحظه‌ای ان اف پی 22,288 تومان معادل 0.3772 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Nfprompt طی ۲۴ ساعت اخیر ‎0.77518933 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۷٫۵ میلیون دلار است. ارزش بازار ان اف پی هم اکنون ۳۷۴ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره ان اف پی

قیمت معامله ان اف پی در ارزپلاس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ان اف پی در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای ان اف پی را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید ان اف پی در ارزپلاس چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش ان اف پی در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید ان اف پی اقدام کنم ؟

برای خرید ان اف پی کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید ان اف پی اقدام کنید.

خرید و فروش ان اف پی چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش ان اف پی در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از ان اف پی خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید ان اف پی می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید ان اف پی در ارزپلاس چقدر است ؟

حداقل خرید ان اف پی معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها