BOME

قیمت بوم

(BOME)

اطلاعات قیمت بوم
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.01185 $

0.01102 $

قیمت (تومان)

663

تغییرات (۱h)

+1.48٪

تغییرات (۲۴h)

-2.96٪

تغییرات (۷d)

-1.52٪


اطلاعات بازار بوم
محبوبیت

#95

ارزش بازار

772M $

حجم (۲۴h)

209M $

عرضه در گردش

69B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

BOME

بوم

قیمت تقریبی یک بوم

663 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال بوم (BOME) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال بوم (BOME)، میم کوینی نوآورانه و پیشرو در دنیای ارزهای دیجیتال است که در بستر شبکه سولانا فعالیت می‌کند. این میم کوین با هدف ایجاد یک فضای غیرمتمرکز برای ذخیره‌سازی، مدیریت و توزیع میم کوین‌ها و آثار هنری مبتنی بر NFT طراحی شده است. این پروژه که به‌عنوان یک زیرساخت برای حفظ و ثبت دائمی میم‌ها و میم کوین‌ها عمل می‌کند، از تکنولوژی بلاک چین برای تضمین امنیت، شفافیت و تغییرناپذیری اطلاعات استفاده می‌کند.

کارکرد اصلی BOME در ادغام فضای میم کوین‌ها با فناوری بلاک چین نهفته است، به‌گونه‌ای که به کاربران امکان می‌دهد تا میم‌ها و آثار هنری خود را در یک کتابخانه دیجیتالی دائمی و غیرقابل تغییر ذخیره و مدیریت کنند. این امر، فرهنگ میم و محتوای مبتنی بر NFT را در بستری امن و مستقل حفظ می‌کند و به توسعه‌دهندگان و کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای ساده و قدرتمند، به ایجاد و توزیع آثار خود بپردازند.

علاوه بر این،BOME  با فراهم کردن امکاناتی برای مبادلات سریع و اقتصادی، پلی میان دنیای میم کوین‌ها و بلاک چین ایجاد می‌کند که این خود می‌تواند انقلابی در نحوه ذخیره‌سازی و مدیریت این نوع از دارایی‌های دیجیتال به‌شمار آید.

خرید و فروش BOME در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ارز پلاس به عنوان یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال مطرح داخلی، امکان معامله توکن BOME را برای کاربران خود فراهم آورده است. این پلتفرم که توکن BOME را به لیست ارزهای قابل خرید و فروش خود اضافه کرده، کاربران را در انجام تراکنش‌های مالی مربوط به این توکن، در محیطی امن و قابل اعتماد، پشتیبانی می‌کند.

خرید BOME در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خریداری توکن BOME، افراد علاقه‌مند باید ابتدا حساب کاربری خود را با استفاده از پول ریالی از طریق کارت بانکی شارژ نمایند. پس از این مرحله، با ورود به بخش خرید ارزهای دیجیتال و انتخاب BOME از فهرست موجود، میزان دلخواه برای خرید را مشخص و آدرس کیف پول دیجیتالی خود را برای دریافت توکن‌ها وارد می‌کنند. عملیات خرید با زدن دکمه مربوطه، تکمیل و توکن‌های BOME به کیف پول مورد نظر واریز می‌شوند.

فروش BOME در صرافی ایرانی ارز پلاس

در صورت تمایل به فروش توکن BOME، کاربران نخست باید توکن‌های خود را به کیف پول داخلی صرافی منتقل کنند. با دسترسی به قسمت فروش ارزهای دیجیتال، مقدار BOME مورد نظر برای فروش را تعیین و با فشار دادن دکمه فروش، معامله را انجام دهند. وجه حاصل از فروش، به کیف پول ریالی کاربر در صرافی واریز شده و برای انتقال آن به حساب بانکی، می‌توانند از طریق بخش کیف پول و انتخاب گزینه برداشت ریالی اقدام نمایند.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش  BOME در صرافی ارزپلاس را می‌توانید در صفحه کارمزدها مشاهده کنید.


قیمت لحظه‌ای بوم

امروز ۱۴۰۳/۲/۳۰، قیمت لحظه‌ای بوم 663 تومان معادل 0.01127 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Book-of-meme طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-2.95244292 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲۰۹ میلیون دلار است. ارزش بازار بوم هم اکنون ۷۷۲ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره بوم

قیمت معامله بوم در ارزپلاس چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بوم در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای بوم را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید بوم در ارزپلاس چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش بوم در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید بوم اقدام کنم ؟

برای خرید بوم کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید بوم اقدام کنید.

خرید و فروش بوم چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش بوم در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از بوم خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید بوم می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید بوم در ارزپلاس چقدر است ؟

حداقل خرید بوم معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها