APT

قیمت اپتوس

(APT)

اطلاعات قیمت اپتوس
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

10.12 $

9.79 $

قیمت (تومان)

593,335

تغییرات (۱h)

-1.06٪

تغییرات (۲۴h)

-1.84٪

تغییرات (۷d)

+6.94٪


اطلاعات بازار اپتوس
محبوبیت

#33

ارزش بازار

11B $

حجم (۲۴h)

159M $

عرضه در گردش

367M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

APT

اپتوس

قیمت تقریبی یک اپتوس

593,335 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال اپتوس (APT) چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز دیجیتال اپتوس (APT)، ارز بومی بلاک چین Aptos است که کاربردهای متعددی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. یکی از اصلی‌ترین کاربردهای APT، پرداخت کارمزد برای تراکنش‌ها و اجرای قراردادهای هوشمند در شبکه Aptos است. این کارمزدها به ماینرها یا تولیدکنندگان بلاک پرداخت می‌شوند. همچنین دارندگان APT قادر به شرکت در تصمیمات حاکمیتی مربوط به آینده این شبکه هستند.

یکی از کاربردهای اصلی شبکه‌ی اپتوس، بازار مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) است. APT در اکوسیستم‌های مالی غیرمتمرکز که بر روی شبکه Aptos ساخته شده‌اند، به عنوان کلیدی برای انجام معاملات و تعاملات مالی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این کاربردها شامل استفاده در صرافی‌های غیرمتمرکز، وام‌دهی و استقراض پلتفرم‌ها و سایر محصولات مالی است.

شبکه‌ی اپتوس توانایی توسعه و اجرای قراردادهای هوشمند را دارد که همین موضوع باعث افزایش کاربردپذیری این شبکه و در نتیجه، ارز دیجیتال APT شده است.

خرید و فروش ارز دیجیتال اپتوس (APT) در صرافی ایرانی ارز پلاس

صرافی ایرانی ارز پلاس، رمز ارزهای متعددی را برای خرید و فروش پشتیبانی می‌کند که ارز اپتوس یکی از آن‌ها است. کاربران می‌توانند از طریق این صرافی، برای خرید و فروش اپتوس، اقدام کنند.

خرید اپتوس در صرافی ایرانی ارز پلاس

برای خرید اپتوس، ابتدا نیاز است تا کاربران حساب کاربری خود را با استفاده از کارت بانکی معتبر شارژ کنند. پس از شارژ حساب، مراحل خرید به این صورت است که در بخش مربوط به خرید ارز دیجیتال، اپتوس (APT) را از لیست ارزهای دیجیتال قابل خرید انتخاب کرده و مقدار مورد نیاز را وارد می‌کنند. در ادامه، آدرس کیف پول دیجیتال خود را برای دریافت اپتوس‌ها ثبت می‌کنند. با تکمیل این مراحل و فشار دادن دکمه خرید، تراکنش انجام شده و اپتوس‌ها به کیف پول واریز می‌شوند.

فروش اپتوس در صرافی ایرانی ارز پلاس

در مورد فروش، ابتدا باید اپتوس‌های موجود در کیف پول شخصی به کیف پول داخلی صرافی انتقال یابند. پس از این انتقال، کاربران باید به بخش فروش در صرافی مراجعه کرده و مقدار اپتوسی که قصد فروش آن را دارند، مشخص نمایند. در این بخش، امکان بررسی مبلغ فروش و قیمت‌های فعلی نیز فراهم است. با انتخاب گزینه فروش، مبلغ حاصل از فروش اپتوس به کیف پول ریالی کاربر در صرافی واریز می‌گردد.

برای انتقال وجه حاصل از فروش به حساب بانکی، کاربران باید به قسمت کیف پول در صرافی مراجعه کنند و گزینه برداشت ریالی را انتخاب نمایند. در این مرحله، روند انتقال وجه به حساب بانکی کاربران دنبال می‌شود، که شامل وارد کردن اطلاعات حساب بانکی و تایید درخواست برداشت است. پس از اتمام این مراحل، مبلغ فروش از کیف پول ریالی در صرافی به حساب بانکی کاربر منتقل می‌شود.

نرخ کارمزدها در صرافی ارزپلاس

کارمزد خرید و فروش اپتوس در صرافی ارزپلاس به شرح ذیل است:

  • کارمزد معاملات میکر (Maker): بدون کارمزد
  • کارمزد معاملات تیکر (Taker): %0.2
  • کارمزد معاملات سریع: 0.2%
  • کارمزد واریز به کیف پول رمزارزی: بدون کارمزد
  • کارمزد واریز به کیف پول ریالی:  0.02% از مبلغ تراکنش (حداقل 120 تومان و حداکثر 4,000 تومان) 
  • کارمزد برداشت ریالی: از 1,000 تا 5,000 تومان
  • کارمزد برداشت: 0.108 واحد اپتوس
  • حداقل برداشت: 2.43 واحد اپتوس

 


قیمت لحظه‌ای اپتوس

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۹، قیمت لحظه‌ای اپتوس 593,335 تومان معادل 10.11 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Aptos طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.83783392 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۵۹ میلیون دلار است. ارزش بازار اپتوس هم اکنون ۱۱ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره اپتوس
قیمت اپتوس در صرافی ارزپلاس مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای اپتوس را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش اپتوس در ارزپلاس برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
حداقل میزان اپتوس قابل برداشت از صرافی برابر با 2.43 اپتوس است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت اپتوس از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت اپتوس برابر 0.108 اپتوس است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت اپتوس از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

برای خرید اپتوس کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید اپتوس اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش اپتوس در ارزپلاس در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید اپتوس می توانید آن را در کیف پول ارزپلاس خود نگهداری کنید. کیف پول ارزپلاس به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید اپتوس معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها